New Header
Bahçenizi Daha Şık Gösterecek Işıklandırma Önerileri

Bahçenizi Daha Şık Gösterecek Işıklandırma Önerileri

Evinizin bahçesi, evinizin en gözde ve en şık alanlarından biri olmalıdır. Bunun için konforlu ve fonksiyonel bahçe mobilyaları, dekorasyon ürünleri ve yeşil alanları kullanarak bahçenize şık dokunuşlar yapabilir, siz ve sevdiklerinizle çok daha keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bahçenizde bu şıklığı ve konforu sağlamanın bir diğer yolu ise bahçe ışıklandırmaları!

Bahçenize şık ve estetik bir görünüm kazandıracak ışıklandırma önerilerini bu blog yazımızda sizler için derledik! Tarzınıza en uygun olan ışıklandırma stili ile siz de bahçenizi ve mobilyalarınızı daha göz alıcı hale getirebileceksiniz! Gelin başlayalım!

Bahçenizi Daha Şık Gösterecek Işıklandırma Önerileri

Duvar Aydınlatmaları!

Duvar aydınlatmalarını kullanmak için önce bahçenizin genişliğini hesaplamalısınız. Ardından eşit aralıklarla aydınlatmalar ekleyerek bahçenizin etrafını şık duvar aydınlatmaları ile çevreleyebilirsiniz. Duvar aydınlatmaları hakkında dikkat etmeniz gereken detaylar ise; gözü yormayan, sakin bir ortam yaratmak. Geceleri sizi rahatsız etmeyecek fakat karanlıkta da bırakmayacak ışıklar, bahçenizi çok daha şık gösterirken sizi de yormayacaktır.

Bahçenizi Daha Şık Gösterecek Işıklandırma Önerileri

Tavan Aydınlatmaları

Bahçenizde tavan aydınlatmalarını kullanmak, klasik fakat doğru kullanıldığında bahçenizi oldukça şık gösterecek ve verimlilik sağlayacak bir aydınlatma yöntemidir. Bahçenizin büyük bir kısmı açık alan ise bu alanda kullanabileceğiniz çardak, şemsiye ya da gölgelik gibi yapılara ekleyeceğiniz LED aydınlatmalar ile açık alanlarınızı da değerlendirebilirsiniz.

Bahçenizi Daha Şık Gösterecek Işıklandırma Önerileri

Yaratıcı Bir Çözüm! Ağaç Aydınlatmaları!

Oldukça yaratıcı ve orijinal bir aydınlatma yöntemi olan ağaç aydınlatmaları bahçenizde aradığınız dokunuş olabilir. Bahçenizdeki bir ağacın ya da çalının dallarına veya çevresine ekleyeceğiniz aydınlatmalar hem oldukça estetik hem de mistik bir bahçe imajına ulaşmanızı sağlayabilir. Neredeyse aklınıza gelen tüm aydınlatma ürünlerini kullanabileceğiniz bu yöntem, bahçenizi algısal olarak daha geniş ve ferah gösterecektir.

Bahçenizi Daha Şık Gösterecek Işıklandırma Önerileri

Işıklar Üstünde! Merdiven Aydınlatmaları!

Merdiven aydınlatmaları, bahçenizdeki ya da bahçe girişinizdeki tüm merdivenlere uygulayabileceğiniz LED aydınlatmalar bahçenizde çok daha lüks bir algı yaratabilir. Merdiven aydınlatmaları tam anlamıyla bir aydınlatma yöntemi olmasa da merdiven aydınlatmaları bahçesinde dekoratif dokunuşlar yapmak ve lüks bir algı yaratmak isteyenler için kullanabileceğiniz en etkili yöntemlerden biri.

Bahçenizi Daha Şık Gösterecek Işıklandırma Önerileri

Kendi Tarzınızla Aydınlatın!

Bahçenizin evinizin vitrini olduğunu unutmamalısınız. Siz kendinizi nasıl ifade etmek, nasıl hissetmek istiyorsanız, evinizi ve bahçenizi bu şekilde dekore etmekten çekinmemelisiniz. Modern, klasik ya da fütüristik. Siz evinizi nasıl dekore etmek, nasıl aydınlatmak istiyorsanız!
Tabii bu dokunuşlar için ihtiyacınız olacak her türlü yan ve ana ürün Gazebo’da mevcut! Web sitemizi ve ürün kataloğumuzu inceleyerek birbirinden estetik Gazebo ürünlerini keşfedebilir, detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz!