Hakkımızda

GAZEBO CONCEPT

Biz Kimiz?

Gazebo Garden Concept olarak, 2009 yılından bu yana bahçe mobilyası sektöründe yer alıyoruz. Yaşam alanlarınıza konfor ve tarz getirmek en büyük hedeflerimizden biri. Her ürünü, en ince ayrıntısına kadar düşünerek üretiyoruz. Oturma grupları, masa takımları, koltuklar, kanepeler, masalar, sandalyeler, dinlenme koltukları, şezlonglar, salıncaklar, servis arabaları, sehpalar, daybed, tamamlayıcı ürünler, dış mekan şömineleri ve aksesuarlar ile teras, balkon, bahçe, havuz başı gibi dış mekan alanlarınızı güzelleştirecek; modern, şık ve minimal çözümleri sizlerle buluşturuyoruz.

Misyon

Gazebo olarak, siz değerli müşterilerimize uzun ömürlü, konforlu ve stilistik bahçe mobilyaları üreterek mutluluğunuza bir nebze olsun katkı sağlamak adına var gücümüzle çalışıyoruz.

vizyon

Gazebo olarak, kurulduğumuz günden beri, hem iç mekan hem de dış mekan yaşam alanlarınıza konfor ve tarz sahibi dokunuşlar sağlıyor, hayatınızda ve evinizde size eşlik edecek mobilyalar üretiyoruz.

DEĞERLERİMİZ

Yaşam alanlarınızı daha konforlu hale getirerek, bu alanlara kendi tarzınızı yansıtmanıza yardımcı olarak ve yıllar boyu evinizin bir parçası olacak iç / dış mekan mobilyalar üreterek, evini güzelleştirmek isteyen herkese ve her mekana değer katmak istiyoruz.

 

Her yıl bir önceki yıla göre ürün yelpazemizi genişleterek, daha fazla kesime hitap etmeye devam ediyoruz. Kaliteli ve üstün hizmet anlayışımız ile daha mutlu ve daha memnun müşteri yaratmak en önemli ilkelerimizdendir.

Ürünlerimiz; Ahşap, alüminyum, sentetik rattan ve bambu olarak 4 farklı malzemeden üretilmektedir. Yurt dışındaki seçkin firmalarla anlaşarak ithalatını yapmaktayız. İthalatın yanı sıra, ahşap ürünlerimizin üretimini kendi bünyemizde yapıyor ve en iyi şekilde sizlere sunuyoruz.

Gazebo bir Tuzcuoğlu kuruluşudur.
Tuzcuoğlu firması, 60 yılı aşkın süredir ticaret hayatında yer almaktadır. Bahçe mobilyası dışında birçok sektörde hakimliği vardır. Plastik ambalaj malzemesi üretimi, deterjan üretimi, bitkisel yağ rafine tesisinin kurulumu ile yağ üretimine başlamıştır. 36 yılı aşkın süredir de benzin istasyonu bayiliği yapmaktadır.