New Header
Gazebo İle Bahçenize Hareket Katın: Bahçe ve Balkon Salıncak Rehberi

Gazebo İle Bahçenize Hareket Katın: Bahçe ve Balkon Salıncak Rehberi

Kaç yaşında olursak olalım salıncakta sallanmaya karşı koyamıyoruz. Bahçe ve balkon salıncağıyla açık havada geçirdiğiniz zamanın keyfini ikiye katlayın!  Hem dekorasyonunuza hem de hayatınıza hareket katacak bahçe salıncağını satın alırken ve aldıktan sonra dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? Hangi bahçe salıncağı sizin için daha uygun? Hepsinin cevabı bu yazımızda!

Alan Boyutu

Salıncağı konumlandıracağınız alanın genişliği salıncak seçimlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan biridir. Kısıtlı alanlar için Foça Salıncak tek kişilik bahçe balkon salıncağı kurtarıcı modellerden biri. Küçük ölü alanlarınızı bu şekilde değerlendirerek kendinize yeni bir yaşam alanı yaratın!

Bahçe gibi açık alanlarda mobilyalarınızı hem güneş ışığından hem de soğuk hava şartlarından korumak için tente veya mobilya kılıfı kullanarak, hem ürünlerin ömrünü uzatabilirsiniz hem de temizlik konusunda daha rahat edebilirsiniz.

Salıncak Modelleri

Ahşap, demir, zincirli, örme gibi birçok salıncak modeli bulunmaktadır. İşlevsellik ve estetik görünümü göz önünde bulundurarak zevkinize en uygun salıncağı seçebilirsiniz. Ahşap modellerde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta hava şartları. Hava koşullarına karşı yeterli sağlamlıkta olmayan ahşap malzemeli yapılar için kış bahçesi ya da balkonların tercih edilmesi ürün ömrü için daha uygundur ancak hava şartlarına dayanıklı ahşap malzemeleri dilediğiniz gibi bahçenizde kullanabilirsiniz. Yağmura ve güneşe dayanıklı ahşap salıncaklar için ürünlerimize göz atabilirsiniz!

Kullanıldığı alanda daha modern bir görüntü yaratan metal salıncaklar hem açık hem kapalı alanlar için kullanışlıdır. Paslanmaz özellikte seçilmesi ürün ömrünü uzatır.

Geniş bir alana sahipseniz hem estetik hem de çok yönlü kullanımıyla yataklı salıncaklar açık hava keyfinize rahatlık katacak. Ürünlerimizden biri olan King Yataklı Salıncak tenteli, yatak formunda işlevsel ve estetik görünümüyle aradığınız model olabilir.

Güvenlik

Salıncak seçimindeki bir diğer önemli nokta da kuşkusuz güvenliktir. Kendinizin ve sevdiklerinizin güvenliği için salıncağın konumlandığı zeminin dengeli olması çok önemli.  Salıncağı ne sıklıkla, kaç kişinin kullanacağını da göz önünde bulundurarak kaldıracağı ağırlığa uygun modeller tercih etmeniz yaşanabilecek aksiliklerin önüne geçecektir.

Bahçenize veya balkonunuza katacağınız harekete bizi de ortak etmek isterseniz Gazebo web sitesinden ürün kataloğuna ulaşabilir, bizimle detaylı iletişime geçebilirsiniz!