New Header
İçinizi Isıtacak Kış Bahçesi Dekorasyonu

İçinizi Isıtacak Kış Bahçesi Dekorasyonu

Sonbahar ve kış aylarında, açık havanın ve güneşin keyfini çıkarabileceğiniz, ister bahçenizde veya terasınızda isterseniz de balkonunuzda yaratacağınız konforlu ve keyifli bir alan sizlere yeni bir yaşam alanı sunacak. Sıcak bir kahveyle günün yorgunluğunu atmak, misafirleri ağırlamak ve şehir yaşamından uzaklaşmak için kış bahçeleri artık birçok evde tercih ediliyor. Peki kış bahçesi dekorasyonu nasıl olmalı, mobilyalarda nelere dikkat edilmeli? Sorunun cevabı yazımızın devamında!

Hava Koşullarına Dayanıklı Ürünler

Olumsuz hava koşullarının mobilyaların üzerindeki etkisine dikkat etmeliyiz. Kar, yağmur ve rüzgarın olumsuz etkilerini göz önünde bulundurduğumuzda rattan mobilyalar kolay temizliği ve dayanıklılığıyla kış bahçelerinde ilk akla gelen tercihlerden biri oluyor. Ancak her mevsime uygun şık ve modern görünümüyle alüminyum bahçe mobilyaları da kış bahçeleri için gayet kullanışlı. Tercihiniz kapalı bir alanda doğal görünüm ve dayanıklılıktan yanaysa iroko bahçe mobilyalarının ahşap görüntüsü kış bahçenizde estetik bir görüntü yaratacaktır. Gazebo Bahçe Mobilyaları tarzınıza uygun materyalde ürün seçenekleri sunuyor.

Kış Bahçesi Bitkileri

Kıs bahçelerinin olmazsa olmazı soğuk havalardan ve kardan etkilenmeyen, dayanıklı kış çiçekleri kış bahçenize renk katacak.  Karanfil, kasımpatı, açelya ve Atatürk çiçeği gibi kışlık fidelerle kışa renkli bir başlangıç yapabilirsiniz. Çiçekli bitkilerinizin yanına aşk merdiveni çiçeği güneş almayan ancak aydınlık kış bahçelerinize yeşillik katacak.

Çiçek ve bitkilerin yanı sıra balkonunuzda veya bahçenizde, saksıda bile yetişebilecek havuç, soğan, sarımsak gibi sebzelerle kendi organik tarımınızı yapabilirsiniz.

Tamamlayıcı Parçalar

Kış ve sonbaharı solgun renklere kurban etmek zorunda değilsiniz. Dekoratif ürünlerle kış bahçenizi kendi tarzınıza uygun olarak baştan yaratın. Şık ve kullanışlı bir battaniye seçimiyle bahçe mobilyalarınıza renk katabilirsiniz. Birkaç kokulu dekoratif mumla hoş bir koku ve loş bir aydınlatmayla tüm ambiyansı ve ruh halinizi değiştirin.

Keyifli vakit geçirebileceğiniz, kış bahçenizin tadını çıkarabileceğiniz her boyuta uygun Gazebo bahçe ve balkon salıncakları estetik görünümüyle güzel bir alan yaratacak. Salıncağın etrafında konumlandıracağınız açık alan şöminesi soğuk havalarda içinizi ısıtacak!

Bahçenizde ve balkonunuzda yapacağınız küçük dokunuşlar ve yaratacağınız değişimler için aradığınız ürünlere Gazebo web sitesindeki ürün kataloğundan ulaşabilir, detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz!